Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Prihlás sa do bety deštruktívnej strieľačky The Finals

Beta bude spustená 7. Marca.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

23. Február 2023

The Finals screenshot 2

The Finals patrí medzi najväčšie prekvapenia oznámené minulý rok. Bývalí vývojári Battlefieldu totiž zobrali deštrukciu z Bad Company, vynásobili ju niekoľko násobne a vytvorili okolo nej novú hru. The Finals si už čoskoro budeme môcť zahrať v rámci uzavretej bety. 

Do bety sa už teraz môžete prihlásiť exkluzívne na PC, stačí o vstup požiadať na Steame. Potom stačí už len dúfať, že vás vyberú a už 7.3.2023 si zahráte túto novú multiplayerovú strieľačku. 

K tejto príležitosti bol vydaný aj nový trailer. Ak by ste sa náhodou do bety nedostali, nezúfajte. The Finals bude totiž úplne zdarma aj po vydaní. 

Titulný obrázok Youtube videa

The Finals PC hra

The Finals vyšperkoval deštrukciu Battlefield Bad Company na maximum

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články