Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Prvé obrázky z NFS Unbound sú vonku

Leakol ich japonský obchod.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

05. Október 2022

NFS-Unbound-Foto-2

EA už zajtra chystá odhalenie hry NFS Unbound, no ako býva zvykom, niekto to leakol skôr. Tento krát je za únikom japonský obchod Neowing. Ten na svoje stránky zavesil pár obrázkov v nízkom rozlíšení - ktoré sme upscalovali - a tiež popis hry aj dátum vydania.

NFS Unbound vyjde 2.12.2022 na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5. Hra na starú generáciu konzol nepríde.

V popise hry v obchode nájdeme aj DLC k predobjednávke - licenčnú značku, sadu nálepiek a banner ale aj 150 tisíc dolárov v cashi, ktoré môžete utratiť len v multiplayerovom režime hry.

Mesto v NFS Unbound sa volá Lakeshore a celá kampaň sa bude točiť okolo závodov The Grand. Centrálnou témou vizálu sú graffiti, ktoré uvidíte na uliciach, ale aj v pohybe vďaka energetickým vizuálom. Autá majú byť najviac realistické v histórii NFS.

Všetko o Need For Speed Unbound nájdete tu.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články