Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Prvé screenshoty a detaily Ark 2 sú vonku

Po traileri prinášame aj screenshoty.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
ARK2_KeyArt_3840x2160

Ark 2 sa včera predstavil na Xbox+Bethesda showcase a vývojári ukázali prvý trailer, ktorý bežal kompletne v real-time v Unreal Engine 5. Rovnako aj prvé screenshoty by mali pochádzať priamo z engine a ak takto bude vyzerať aj finálna hra, tak to bude parádička.

Vin Diesel si v Ark 2 zahrá hlavnú postavu Santiago a doplní ho Auli'i Cravalho, ktorá si v hre zahrá jeho dcéru Meeku. Znamená to, že Ark 2 bude obsahovať kompletný príbeh? Nechajme sa prekvapiť.

Prvé detaily Ark 2 - súboje, svet, pohyb, crafting

Vývojári do hry zapracovali nové herné mechaniky stavané pre third-person gameplay. Postava bude môcť voľne šplhať, skákať, šmýkať sa, nechýba ani parkour a hojdanie sa na rôznych lanách.

Ark 2 má obsahovať aj rozšírené možnosti pre módy. Hráči si budú môcť vytvárať a voľne sťahovať rôzne módy na zvieratá, itemy aj gameplay a to nie len na PC ale aj na Xboxe.

Súboje sa majú viac priblížiť k Souls hrám. Teda viac blokovania, uhýbania a načasovaných útokov. Čo sa týka craftingu, ten vám dovolí si vytvárať zbrane z rôznych komponentov, nie len surovín. Zbrane a vybavenie bude navyše možné vyrobiť z rôznych aj vzácnejších surovín, nie len z jednej.

Ark 2 vyjde v roku 2023 v Steam Early Access ale aj na konzoly Xbox Series X a S, či v Game Passe. PlayStation verzia oznámená zatiaľ nebola.

Štúdio Wildcard oznámilo ešte jednu novinku. ARK: Survival Evolved je totiž od dnes až do 19.6.2022 úplne zdarma na Steame. Ak si hru pridáte do knižnice, ostane vám už nafurt.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry