Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Prvý trailer na Assassin's Creed Shadows je tu!

Hra vyjde na jeseň 2024.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Assassins Creed Shadows trailer

Ubisoft dnes oficiálne predstavil novú veľkú hru zo série Assassin's Creed, chystanú na rok 2024. Pôjde o podobne veľkú hru, ako AC Odyssey, alebo Valhalla a ponúkne obrovskú nádielku obsahu na vydanie, ale aj po ňom. Ubisoft totiž plánuje expanzie, aj battle passy

Hra prinesie dve hrateľné postavy. Naoe je trénovaná asasínka z provincie Iga, ktorá cestuje po Japonsku aby naplnila pomstu. Druhým hrdinom je Yasuke, ktorý sa vytrénoval na skúseného samuraja. 

Dátum vydania hry Assassin's Creed Shadows stanovený na 15.11.2024 a vyjde na PC (Ubisoft Connect), Xbox aj PlayStation 5. Je to prvá z moderných hier AC, ktorá nevyjde na staré konzoly PS4 a Xbox One. 

Treba ešte poznamenať, že hra vyjde v krabicovej aj digitálnej forme. Krabicová verzia bude vyžadovať pripojenie na internet pre aktiváciu aj hranie hry. PC krabicová verzia nebude obsahovať disk, len kód na aktiváciu. Zahrať si ju však môžete aj cez predplatnú službu Ubisoft+, ktorá stojí 18 eur mesačne. 

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Assassin's Creed Shadows Trailer

Assassin's Creed Shadows Trailer

Štandardná edícia hry vás vyjde na 69,99€, Gold Edition stojí 109,99€ a Ultimate Edition stojí 129,99€. Gold a Ultimate edícia obsahuje Season Pass, ktorá vám sprístupní dve chystané expanzie. Ultimate edícia tiež obsahuje ultimate pack so skinmi, balík doplnkov pre úkryt, 5 skill bodov a filter pre foto mód.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry