Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Recenzie Starfield prídu pred vydaním, pripravte sa na leaky

Bethesda bude tento týždeň distribuovať kódy.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Starfield Wallpaper

Starfield je najväčšia Xbox hra tento rok a všetci fanúšikovia sci-fi, open-world RPG, či série ako Fallout, sa na hru určite tešia. Rovnako aj my, Starfield už od oznámenia v roku 2018 patrí medzi naše najočakávanejšie hry.

Podľa dostupných informácií už tento týždeň bude prebiehať distribúcia kódov na recenzie, čo znamená, že recenzie Starfield určite prídu pred vydaním. Novinári tak budú mať možnosť hrať zhruba tri týždne pred vydaním, čo by malo byť dostatok času na odohranie tak masívneho RPG. Recenzie Starfield budú zverejnené 31.8.2023 o 18:00.

S tým však prichádza aj riziko leakov. Niektorí recenzenti totiž môžu anonymne zdieľať screenshoty, videá či detaily o Starfield pred vydaním. Takmer určite sa dočkáme nejakých únikov, súbežne s marketingovou kampaňou Bethesdy. Hru budeme, samozrejme, recenzovať aj my. Ešte však nevieme potvrdiť, či pred vydaním, alebo až po vydaní, ako bežní smrteľníci.

Aké priemerné hodnotenia v recenziách tipujete vy? Dajte nám vedieť do komentárov!

O hre Starfield

Starfield je za 25 rokov prvý nový vesmír od štúdia Bethesda Game Studios, oceňovaného tvorcu hier ako The Elder Scrolls V: Skyrim a Fallout 4. Táto nová generácia RPG hlási návrat k hlbokým koreňom týchto štúdií v žánri RPG, čo prináša významné prispôsobovanie, dialógy a možnosti. Vytvorte si ľubovoľnú postavu, vydajte sa na veľkolepú cestu za hľadaním odpovede na najväčšiu záhadu ľudstva a objavte neporovnateľnú slobodu.

V roku 2330 sa ľudstvo vydalo na cestu za hranice našej slnečnej sústavy, osídľuje nové planéty a žije životom vesmírnych cestovateľov. Pridáte sa k organizácii Constellation – poslednej skupine vesmírnych prieskumníkov, ktorí po galaxii hľadajú výnimočné artefakty. Budete cestovať po rozsiahlom vesmíre v tejto najväčšej a najambicióznejšej hre z dielne Bethesda Game Studios.

Starfield vychádza 6.9.2023 na PC, Xbox a v službe Game Pass. Do hry sa môžete dostať už o 5 dní skôr, teda 1.9.2023 zakúpením Premium Edition.

Starfield Screenshot 8_093802

Starfield odhalil svoje HW nároky

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry