Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Recenzie Wo Long: Fallen Dynasty sú vonku

Ako dopadla novinka od Team Ninja?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

02. Marec 2023

Wo Long Fallen Dynasty Screenshot 2

Populárne a dobre známe štúdio Team Ninja už zajtra vydáva svoju novú hru Wo Long: Fallen Dynasty, ktorá je zároveň úplne novou značkou. Aj keď sa môže zdať, že ide o akýsi sequel k sérii NIOH, pôjde o novú hru, s novým príbehom. Množstvo médií dnes vydalo svoje recenzie, naša príde krátko po vydaní. Do hry sa tento krát pustila Veronika.

Wo Long: Fallen Dynasty v priemere získala 81% na Metacritic a 84% na OpenCritic, čo je zhruba na úrovni ich predchádzajúcich hier. Hoci ide o príbehovú hru, ide o jednu zo slabín tejto novinky. Naopak, vývojári skvele zvládli súbojový systém, ktorý v mnohom pripomína Sekiro a je zameraný na odrážanie útokov nepriateľov.

Keďže ide o hru v štýle Nioh, Sekiro a Souls hier, aj v tomto prípade sa dá povedať, že nie je pre každého. Uvidíme, ako sa s ňou popasuje Veronika počas recenzovania.

 • Attack of the Fanboy - 100%
 • GamingTrend - 100%
 • Hardcore Gamer - 90%
 • Destructoid - 90%
 • GameInformer - 88%
 • PlayStation Universe - 85%
 • GamesRadar - 80%
 • VG247 - 80
 • IGN - 80%
 • Screen Rant - 70%
 • DualShockers - 68%

Wo Long: Fallen Dynasty môžete sledovať na našich stránkach, ale k dispozícii je aj demo, ktoré si môžete zahrať najbližších pár týždňov. Ak nad hrou stále váhate, odporúčame vám si ho vyskúšať. Fallen Dynasty vychádza na PC, Xbox aj PlayStation 3.3.2023 a hneď na vydanie ju nájdete v Game Passe.

Wo Long Fallen Dynasty Wallpaper

Wo Long: Fallen Dynasty má launch trailer a finálne demo

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články