Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Redfall dostal 60fps režim na Xbox Series X a S

Veľký update dorazil na všetky platformy.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Redfall game wallpaper

Najnovšia hra od Arkane a Bethesdy s názvom Redfall vyšiel ešte v Máji tohto roka. U kritikov si však vyslúžil nízke hodnotenia, len okolo 60% najmä kvôli technickým nedostatkom, chýbajúcemu 60fps režimu na konzolách a ďalším nešťastným rozhodnutiam dizajnérov. 

Arkane dnes vydali Update 2 do PC aj konzolovej verzie Redfall, ktorý mnohé z týchto nedostatkov dáva do poriadku. V prvom rade, na Xbox Series X a Series S je od dnes dostupný Performance režim, takže si Redfall na konzolách konečne môžete užiť v 60fps. PC verzia bola obohatená o rôzne opravy čo sa týka výkonu a stability. 

V gameplayi môžu hráči zaznamenať zmeny v správaní sa nepriateľov a ich počte na mape. Vývojári do hry pridali aj možnosť stealth zabíjania nepriateľov zozadu. Opravili aj správanie sa ovládača, aim assist a dead zónu. 

Celé patch notes pre Update 2 do Redfall nájdete na oficiálnej stránke Bethesdy. PC verzia momentálne trpí takým nedostatkom hráčov, že ľudia majú problém založiť v multiplayeri tím. Počet aktívnych hráčov na Steame sa pohybuje medzi 5 a 35. Je to jednoznačne jedna z najhorších a najmenej úspešných hier od Bethesdy. 

Redfall characters

Redfall dostal recenzie a podľa očakávaní nezaujal

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry