Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Redfall nakoniec vyjde úplne bez mikrotransakcií a bez in-game shopu

Microsoft a Bethesda zmenili názor.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Redfall characters

Redfall, nová hra od Arkane, je kooperatívna akčná FPS strieľačka, v ktorej skupinka hrdinov bojuje proti pliage upírov. Hru v zásade môžete hrať sólo v singleplayeri, ale aj v kooperácii s ďalšími priateľmi.

Pôvodne mal Redfall obsahovať aj in-game obchod a mikrotransakcie, čo vyplýva z uniknutých obrázkov z roku 2021. Zdá sa však, že vývojári zmenili na hru názor a nepokladajú ju za live-service titul.

Redfall totiž vyjde úplne bez mikrotransakcií a bez in-game obchodu. Je tiež otázne, či bude obsahovať nejaký battle-pass, pravdepodobne nie. Naopak, hra by mohla obsahovať season pass, čo hráčom umožní prístup k novému obsahu, ktorý autori z Arkane plánujú po vydaní:

"Snažíme sa jasne povedať, že v hre nie sú žiadne mikrotransakcie ani obchod. Sme na to veľmi hrdí. Ak v hre nájdete kostým, môžete ho získať, je to jednoduché. Okrem toho bude Redfall našou najviac podporovanou hrou po vydaní. Zvolili sme serverový model, aby sme mohli hru neustále aktualizovať. Ak uvidíme, že veľa ľudí padá z rebríkov a zomiera, môžeme aktualizovať kód rebríkov. Ak uvidíme, že túto postavu nikto nehrá, môžeme ju vylepšiť a urobiť atraktívnejšou. Máme plány na ďalšie zbrane, kostýmy, príšery, postavy a ďalšie veci, o ktorých teraz nemôžeme hovoriť. Máme však pripravený silný rok aktualizácií a všetko je buď v aktuálnej hre, alebo to budú DLC. Snažíme sa to robiť pre ľudí čo najférovejšie."

Redfall vyjde 2.5.2023 na PC, Xbox Series X a Series S a hneď na vydanie ju nájdete aj v Xbox Game Pass.

Redfall game wallpaper

Redfall od Arkane dostal nový príbehový trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry