Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Remake Metal Gear Solid 3 má vyjsť na všetky platformy

Oznámený ale má byť na PlayStation Showcase.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Metal Gear Solid 3 Snake Eater Remake 2023

Sony už o pár dní bude prezentovať budúcnosť značky PlayStation cez hodinový stream PlayStation Showcase. Okrem niekoľkých vlastných hier odhalí aj chystané tituly tretích strán. Jedným z nich má byť aj remake Metal Gear Solid 3: Snake Eater. 

O remaku pôvodnej hry z roku 2004 sa hovorí už dlhšie. Prvý náznak sa objavil už v roku 2021, hra má vznikať v štúdiu Virtuos. 

Hoci sa špekulovalo, že Metal Gear Solid 3 Remake bude exkluzivitou pre PlayStation, podľa nových informácií tomu tak nebude. Tom Henderson z Insider Gaming tvrdí, že nepôjde o PlayStation exkluzivitu, vyjde aj na Xbox a PC. A to naraz, v rovnaký deň, takže by tam nemala byť ani časová exkluzivita. 

Na PlayStation Showcase má byť len teaser trailer, nie gameplay, teda hra pravdepodobne tento rok nevyjde. Sony pravdepodobne na svojej Showcase oznámi viac remakov, či remasterov, napríklad remaster Horizon: Forbidden West. 

Horizon-Zero-Dawn-Complete-Edition-PC-05

Ďalší zbytočný remaster? Sony vraj chystá Horizon Zero Dawn remaster na PS5

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Metal Gear Solid Δ: Snake Eater Remake oznámený!

Metal Gear Solid Δ: Snake Eater Remake oznámený!

Skvelá správa pre fanúšikov MGS!