Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

RoboCop: Rogue City vyzerá prekvapivo dobre v prvej gameplay ukážke

Nacon ukázal gameplay trailer.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

09. Marec 2023

RoboCop Rogue City screenshot 2

Kto sa stále nenajedol cyberpunkovej tematiky, máme pre vás tip na ďalšiu cyberpunkovú hru. Nacon dnes ukázal prvý gameplay trailer na hru RoboCop: Rogue City, ktorá bola oznámená ešte minulý rok. 

Gameplay trailer ukazuje fakt slušnú grafiku, ale aj zaujímavé herné mechaniky počas súbojov. Nechýba ani spomalenie času, či gejzíry krvi spôsobené rôznymi strelnými zbraňami.

Nacon tiež priblížil dátum vydania, RoboCop: Rogue City vyjde v Septembri 2023 na PlayStation 5, PC, Xbox Series X a Series S.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články