Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Rumor: Playstation 5 Slim by mohol byť predstavený už v auguste

Naznačuje tak vyhlásenie Microsoftu na súdnom pojednávaní proti FTC.

Profilový obrázok autora článku - Emzák Emil Emzák Emil
PS5 Slim 2023

Počas súdneho sporu medzi spoločnosťou Microsoft a FTC týkajúceho sa jej akvizície spoločnosti Activision Blizzard, Microsoft vyhlásil, že očakáva uvedenie nového modelu Playstation 5 ešte tento rok. Táto verzia pravdepodobne bude stáť 399,99 dolárov a pôjde o Slim verziu najnovšej konzoly od Sony. To sa ale nezhoduje so staršími neoverenými leakmi, ktoré hovorili o PS5 s odnímateľným diskovým mechanizmom.

Odpovedajúc na tweet od insidera "The Snitch", Nick Baker z portálu Xbox Era uviedol, že už "pred nejakým časom" počul o pláne predstaviť novú verziu PS5 na akcii Sony v auguste. Pôvodný plán ale Sony zrejme zmení a predstaví konzolu skôr, aby tak reagovalo na nedávnu výhru Microsoftu v súdnom spore s Úradom pre obchodnú súťaž v súvislosti s akvizíciou spoločnosti Activision Blizzard.

Xbox Activision Blizzard Logo_100929

Microsoft nateraz vyhral, súd nevyhovel žiadosti FTC!

Iný pohľad na vec má ďalší odborník na leaky Tom Henderson z portálu Insider Gaming, ktorý tvrdí, že nová verzia PS5 je jednoducho len "gen 2" verziou. Výroba súčasného modelu by mala údajne skončiť do konca tohto roka a nový model, s odnímateľným diskovým mechanizmom, sa pravdepodobne začne predávať v septembri.

Sony zatiaľ mlčí a neprezradilo o vývoji nového modelu PS5 nič.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Emzák Emil

Emzák Emil

„You're pretty good!“

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry