Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Sega predstavuje hru Hyenas, okázalú strielačku pre viac hráčov

Sega a Creative Assembly predstavujú novú strielačku Hyenas.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Hyenas screenshot 2

Hyenas je úplne nová FPS hra, za ktorou stoja vývojári zo štúdia Creative Assembly, ktoré si mnohí z vás môžu spájať predovšetkým s Total War hrami. Stoja však aj za skvelým Alien: Isolation.

Nižšie vám prinášame oficiálnu tlačovú správu v pôvodnom znení.

Hyenas, okázalá strielačka pre viac hráčov

Společnost SEGA Europe Ltd. představila hru HYENAS™, ambiciózní vesmírnou střílečku pro více platforem od celosvětově uznávaného studia Creative Assembly™.

Hra HYENAS odvážně vstupuje do nejkompetitivněšího herního žánru s cílem dostat se do rukou těch nejdůležitějších kritiků. Pokud se chcete účastnit alpha testu na PC, registrace je nyní otevřena.

Ve hře HYENAS je svět rozbitý... a to doslova. Miliardáři se dostali na Mars a zanechali za sebou Zemi a daně. Technologie nulové gravitace, která jejich cestu poháněla, rozdrtila naši planetu. Nám zůstal jen vesmírem plující slum s názvem „Taint"... Všechny ty zbohatlíky zajímá už jen vzácné zboží – popkulturní předměty spojené s životy, které jsme nechali na Zemi, jež kradou ze sutin a zdobí si jimi své paláce na Marsu.

Je načase si je ukrást zpět. Těžkopádné vesmírné obchody, což jsou vlastně lodě zvané „Plunderships", jsou plné nostalgického lupu z pozůstatků Země a každý její centimetr brání najatí násilníci, alarmy a ozbrojené drony, které si můžou dovolit jen ti nejbohatší. Dej dohromady posádku Hyen ze skupinky ozbrojených chudých kriminálníků s různými schopnostmi, popadněte zboží a utečte.

Je to vesmírná pirátská mlátička, ve které tvůj tým hraje proti čtyřem dalším týmům a snaží se získat co nejlepší lup a zdrhnout. Budete potřebovat zbraně i lstivost; každá loď Plundership je sandboxové hřiště plné propojených systémů, které vytváří nekonečné množství možností a profi týmy zlodějíčků tak můžou využívat prostředí, bezpečnostní systémy, najaté ranaře i ostatní týmy, aby získaly výhodu.

Když se akce rozjede, bleskurychlé pohyby a smrtící bojové techniky se spojí s hazardními, často přepínatelnými zónami s nulovou gravitací. Vznikne tak řada dramatických možností k ovládnutí prostředí a uvěznění a zlikvidování ostatních týmů.

Titulný obrázok Youtube videa

„Věříme, že klíčem k úspěchu moderní střílečky je rozumět tomu, co hráči chtějí vidět a jak chtějí, aby se hra vyvíjela. Víme, že můžeme nabídnout něco zajímavého, ale také si uvědomujeme, že jsme v nevýhodě," říká výkonný producent David Nicholson. „Abychom se mohli postavit těm největším hrám průmyslu, musíme hned od začátku vědět, co si hráči myslí. Pokud do toho jdete, svezte se s námi. Proto po dnešním odhalení hry spouštíme také první veřejné Alpha testy."

Nový odvážný projekt oceňovaného studia, jež si za cíl klade ovlivnit žánr stříleček tak, jako hra Alien: Isolation. Další podrobnosti teprve zjistíte. Už ale víme, že některé funkce ve hře nenajdete.Ve hře HYENAS nebudou pay-to-win mechaniky. Bude obsahovat samolepková alba od nakladatelství Panini, SEGA Mega Drive a figurky PEZ.

HYENAS v roce 2023 vychází na konzolích Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4 a na PC. Další informace o hře HYENAS a průběh jejího vývoje můžete sledovat na playhyenas.com nebo na @PlayHyenas na Facebooku, Twitteru and Instagramu.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Hyenas dostalo nový gameplay trailer, vývojári naplánovali uzavretú betu

Hyenas dostalo nový gameplay trailer, vývojári naplánovali uzavretú betu

Požiadajte si o vstup do uzavretej bety a vyskúšajte si tak novú strielačku Hyenas.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Zahraj si akčnú FPS Hyenas v alpha verzii už dnes

Zahraj si akčnú FPS Hyenas v alpha verzii už dnes

Spustená je na PC.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Star Citizen končí s roadmapu, vyčíta hráčom, že im verili

Star Citizen končí s roadmapu, vyčíta hráčom, že im verili

Roadmapa bol vraj zlý nápad.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Dying Light 2 je jedna z najviac downgradovaných hier súčasnosti

Dying Light 2 je jedna z najviac downgradovaných hier súčasnosti

Je to úplne iná hra, aká bola oznámená na E3 2018.

Najpopulárnejšie hry