Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Sega zrušila vývoj Hyenas a niekoľko ďalších hier

Hyenas bola prakticky hotová hra.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Hyenas FPS Game

Spoločnosť Sega dnes oznámila extrémne prekvapivú správu. Zrušili totiž vývoj extrakčnej multiplayerovej hry Hyenas, ktorú odhalili v roku 2022. Ide o to viac prekvapujúcu správu pre to, že Hyenas bola prakticky hotová hra, ktorú mohli hráči hrať už niekoľko mesiacov v bete. Dokonca sme ju hrali aj my na GamesCome a to v jednom z tých väčších stánkov Segy.

Do hry teda Sega napumpovala skutočne veľa peňazí a zrušila ju tesne pred cieľovou čiarou. Hoci jej gameplay moc nezaujal a bol chaotický, nič by nedali za to, keby to vydali.

Hyenas key-art

Hyenas dostalo nový gameplay trailer, vývojári naplánovali uzavretú betu

Dôvodom podľa spoločnosti je prehodnocovanie profitability Európskych štúdií. Z excelovských tabuliek im pravdepodobne vyšlo, že projekt Hyenas sa nezaplatí a nebude po vydaní generovať zisk. Za Hyenas stálo štúdio Creative Assembly, známe svojimi vysoko kvalitnými titulmi zo série Total War, či Alien Isolation.

"V reakcii na nižšiu ziskovosť európskeho regiónu sme prehodnotili portfólio titulov každého štúdia v Európe a výsledkom bude zrušenie Hyenas a niektorých neohlásených titulov vo vývoji." V súvislosti s tým Sega spisuje na papier progres každej hry, ktorá je v Európe vo vývoji.

Nižšie si môžete pozrieť posledný gameplay trailer Hyneas z Augusta.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (3)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry