Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Senua's Saga: Hellblade III od Ninja Theory dostala zelenú

Microsoft hru odklepol.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Senua’s Saga: Hellblade II

Britské štúdio Ninja Theory dnes vydáva svoju veľkolepú hru Senua's Saga: Hellblade II na PC a Xbox. Pracovali na nej prakticky od vydania prvej hry, čo bolo v roku 2017. Vývoj poznačila pandémia a rôzne krízy, vrátanie prepúšťania v štúdiách Microsoftu.

Zdá sa však, že Microsoft tomuto štúdiu verí a podľa všetkého bude Senua's Saga: Hellblade II komerčne úspešná hra. Microsoft totiž podľa insiderov už teraz odklepol vývoj ďalšej hry, Senua's Saga: Hellblade III. Hra dostala zelenú ešte skôr, než vyšla druhá hra, čo naznačuje, že Microsoft dokázali presvedčiť už predobjednávky.

Zároveň treba povedať, že Ninja Theory vo svojich priestoroch vybudovalo infraštruktúru na vývoj filmovej AAA hry, vrátane vlastného mo-cap štúdia. Vývoj ďalšej hry na Unreal Engine 5 by tak mal prebiehať omnoho rýchlejšie, ako tomu bolo u dvojky.

Senua's Saga: Hellblade II vychádza dnes, 21.5.2024 na PC, Xbox, Steam a v službe PC Game Pass, Xbox Game Pass a tiež v cloude. Hellblade 2 si môžete zahrať v oficiálnej češtine.

Hellblade 2 Launch Trailer

Sledujte nádherný launch trailer Senua's Saga: Hellblade II

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry