Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Seriál The Last of Us spoznal svoj dátum vydania

Príde začiatkom budúceho roka.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

02. November 2022

The Last of Us HBO Serial

To, čo naznačil v rozhovore režisér prvého dielu sa stalo realitou. Od vydania seriálu na platforme HBO Max nás dnes delí už len dva a pol mesiaca.

Seriál The Last of Us totižto vyjde 15. Januára 2023. Dej bude prakticky mapovať prvý diel rovnomernej hernej série. Avšak, dočkáme sa aj niekoľkých rozšírení a doplnení deja. Napríklad už teraz vieme, že by sme mali vidieť aj rodičov Ellie.

Hlavné postavy si zahrajú Bella Ramsey ako Ellie a Pedro Pascal ako Joel. Producenti a scenáristi si pre hráčov pripravili aj menší easter egg. Totižto v seriáli si zahrajú aj Troy Baker a Ashley Johnson, ktorí Joela a Ellie hrali v hre. Šepká sa, že v seriáli by mali stvárniť práve rodičov Ellie.

Takmer dvojminútový trailer si môžete pozrieť v našom staršom článku.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články