Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Silent Hill: Townfall je spin-off série od štúdia No Code

Hru bude vydávať Annapurna Interactive.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

20. Október 2022

Silent Hill Townfall

Ďalšia novinka zo série Silent Hill oznámená na streame Konami má názov Silent Hill: Townfall. Atmosferický teaser trailer toho veľa neprezrádza, nepoznáme zatiaľ ani dátum vydania, či platformy.

Vieme ale, že na hre pracuje štúdio No Code. To je známe svojimi hrami ako Stories Untold alebo Observation. V druhej spomínanej hre hráči priamo neovládali postavu, ale komunikovali s ňou a navádzali ju. V podobnom štýle by mala byť práve aj novinka Silent Hill: Townfall. Štúdio No Code si za svoje hry odnieslo aj prestížne ocenenie BAFTA.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený