Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Silent Hill: Townfall je spin-off série od štúdia No Code

Hru bude vydávať Annapurna Interactive.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

20. Október 2022

Silent Hill Townfall

Ďalšia novinka zo série Silent Hill oznámená na streame Konami má názov Silent Hill: Townfall. Atmosferický teaser trailer toho veľa neprezrádza, nepoznáme zatiaľ ani dátum vydania, či platformy.

Vieme ale, že na hre pracuje štúdio No Code. To je známe svojimi hrami ako Stories Untold alebo Observation. V druhej spomínanej hre hráči priamo neovládali postavu, ale komunikovali s ňou a navádzali ju. V podobnom štýle by mala byť práve aj novinka Silent Hill: Townfall. Štúdio No Code si za svoje hry odnieslo aj prestížne ocenenie BAFTA.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený