Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Simulátor Ježiša Krista má nový gameplay trailer

Ukážka skillov a zázrakov Ježiša.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

20. Február 2023

I Am Jesus Christ Wallpaper Logo

I Am Jesus Christ, teda simulátor Ježiša Krista, sa pripomenul v novom gameplay traileri. Hráči na túto hru čakajú už vyše 2000 rokov, takže dúfame, že sa čakanie oplatí. A snáď nikto nebude spoilovať koniec.

Nové gameplay video predvádza niekoľko schopností Ježiša, napríklad premieňanie vody na víno, oživovanie mŕtvych, chôdzu po vode a ďalšie skilly. Hra vás prevedie životom Ježiša od jeho krstu až po zmŕtvych vstanie. Prežijete kľúčové momenty Nového Zákona a zázraky, ktorými Boží syn vstúpil do biblickej histórie. Hru I Am Jesus Christ môžete sledovať na našich stránkach, vyjsť by mala tento rok na PC.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články