Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Simulátor kosenia trávy vychádza na PC a Xbox

Od dnes môžete zrelaxovať pri Lawn Mowing Simulator.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

10. August 2021

Lawn Mowing Simulator Wallpaper

Vydavateľ Curve Digital a štúdio Skyhook Games dnes uvádzajú do predaja Lawn Mowing Simulator - simulátor kosenia trávy. Ten v modernom grafickom kabáte prinesie autentické spracovanie kosenia trávy s rôznymi značkovými kosačkami.

Tento biznis si bude vyžadovať manažment vozového parku, opravy, kúpu nových kosačiek a prijímanie, či odmietanie rôznych zákaziek. Niektoré zákazky prinesú aj špeciálne požiadavky - napríklad nesmiete majiteľom zničiť trávnik koľajami traktorovej kosačky, či pokosiť kvetinový záhon.

Taktiež musíte prispôsobiť aj výšku kosenia trávy, či rýchlosť, aby ste si zo zákazky odniesli čo najviac peňazí. Tento relaxačný simulátor vychádza dnes na Steame a na Microsoft a Xbox Store za cenu 25 eur.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Lawn Mowing Simulator | Out Now | Curve Digital

Lawn Mowing Simulator | Out Now | Curve Digital

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený