Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Sleduj launch trailer Marvel's Midnight Suns

Hra vychádza o pár dní

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

29. November 2022

Marvels Midnight Suns Launch Trailer

Jednou z posledných AAA hier tohto roka je aj Marvel's Midnight Suns od štúdia Firaxis. Štúdio známe hrami XCOM svoju formulku pretvorilo do sveta Marvelu a ťahové súboje s hlbokým príbehom tento krát budú sprevádzané hrdinami komixového sveta. 

Vývojári chcú priniesť nie len návykovú hrateľnosť, ale aj skutočne prepracovaný príbeh. Nahovorili viac ako 65-tisíc riadkov dialógov, čo je viac ako mal Skyrim. Celkovo sa môžeme tešiť až na dve hodiny prestrihových scén. 

To však nie je všetko, pretože ďalšie postavy budú do Marvel's Midnight Suns pribúdať aj cez chystané DLC. Tak dúfame, že to nedopadne ako Marvel's Avengers, ale skôr ako Marvel's Guardians of the Galaxy.

Hra Marvel's Midnight Suns vychádza 2. decembra pre PC, PS5 a Xbox Series X/S, neskôr prídu aj verzie pre PS4, Switch a Xbox One.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články