Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Sleduj prvý gameplay z open-world hry Star Wars Outlaws

Oznámená bola len včera.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Star Wars Outlaws Gameplay

Jedným z najväčších prekvapení na Xbox Showcase 2023 bolo odhalenie hry Start Wars Outlaws. Ide o hru, ktorú podľa licencie Star Wars vyvíja Ubisoft. Vraj má ísť o prvú modernú open-world hru Star Wars. 

Ubisoft hru predstavil dnes na svojej vlastnej konferencii a to súvislou gameplay ukážkou. Star Wars Outlaws je third-person akčná adventúra s hlavnou postavou Kay Vess. Tej robí spoločnosť malé zvieratko. Gameplay súvisle prechádza do vysoko kvalitných cutscén, ktoré sú renderované priamo v engine Snowdrop.

V gameplay videu môžeme vidieť súboje v interiéroch, ale aj naháňačku na skútroch. Počas nej Kay Vess využíva rôzne skilly na ničenie nepriateľov. Svet vyzerá byť rozsiahly, o niečo väčší, ako ten v Star Wars Jedi Survivor. 

Prekvapením je aj možnosť vyletieť z atmosféry planéty do hviezdneho priestoru a použiť aj hyperpohon a práve preto môžeme Star Wars Outlaws označiť za skutočnú open-world hru. Star Wars Jedi Survivor mal naopak len niekoľko máp, medzi ktorými mohli hráči cestovať s cutscénami. 

Titulný obrázok Youtube videa

Star Wars Outlaws

Ubisoft ohlásil open world hru Star Wars Outlaws

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry