Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Sleduj prvý teaser trailer na film Gran Turismo!

Vyzerá byť verný hrám.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

05. Január 2023

Gran Turismo Film Foto

Spoločnosť Sony ukázala na konferencii CES prvý teaser trailer na film Gran Turismo. Toto filmové spracovanie známych hier z PlayStation príde do kín už 11.8.2023 a hlavné postavy si v ňom zahrajú Orlando Bloom a David Harbour.

Prvá ukážka z filmu nám ukázala aj zákulisie, ako sa Gran Turismo natáča. Podľa všetkého ide o vernú filmovú adaptáciu hier, ktorá sa bude venovať skutočne len závodom, okruhom, profesionálnym jazdcom a rýchlym autám. Nečakajme preto žiadne výbušné a extrémne scény.

V traileri je dokonca vidieť, že časť filmu Gran Turismo sa natáča kamerou za autom, presne ako v hre. Treba poznamenať, že film sa v skutočnosti natáčal len mesiac a pol. Všetko dôležité nájdete na našej karte filmu tu na webe.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Gran Turismo film trailer

Gran Turismo film trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Padla prvá klapka Gran Turismo filmu

Padla prvá klapka Gran Turismo filmu

Vo filme si zahrá aj Orlando Bloom či David Harbour.