Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Sleduj prvý trailer na remake Silent Hill 2

Vyvíja ho štúdio Bloober Team.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

20. Október 2022

Silent Hill 2

Konami včera potvrdilo správy, ktoré kolovali internetom už vyše rok a pol. A to, že nový Silent Hill 2 bude robiť poľské štúdio Bloober Team, známe hrami ako The Medium alebo Layers of Fear. Ideálny kandidát na tvorbu hororových hier.

Bloober Team bude na hre Silent Hill 2 spolupracovať s pôvodnými tvorcami, s Masahiro Ito a Akira Yamaoka. Pôjde o kompletný remake pôvodnej hry z roku 2001 v ktorej hlavnou postavou bol James Sunderland. Ten sa vracia v novej hre v prakticky nezmenenej podobe.

Všetko v remake vyzerá lepšie a krajšie, o čom sa môžete presvedčiť v prvom traileri. Ten beží komplet in-game a mixuje prestrihové scény s gameplayom.

Hra bola oznámená na PC a ako PlayStation exkluzivita. Spustená bola aj Steam stránka Silent Hill 2, zatiaľ bez dátumu vydania.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články