Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Sleduj prvých 18 minút z Dead Space Remake

Spomineky na rok 2008.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

05. December 2022

Dead Space Remake 2023 Wallpaper

IGN v spolupráci s Electronic Arts dnes ukázali prvých 18 minút z hrania remaku Dead Space. Vývojári z EA Motive ukázali úvod hry a príchod na poškodenú loď USG Ishimura v úplne novom grafickom kabáte. Hra totiž beží na modernom Frostbite Engine.

Dead Space vyjde na PC, Xbox a PlayStation už 27.1.2023, predobjednávky boli už spustené. Bohužiaľ v češtine nevyjde, takže pravdepodobne vznikne fanúšikovský preklad. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články