Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Sledujte gameplay z chystaného Sherlock Holmes: The Awakened

Remake hry z roku 2008.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

23. November 2022

Sherlock Holmes The Awakened Trailer

Frogwares, autori hier Sherlock Holmes, dnes predviedli svoje najnovšie dielo v gameplay traileri. Ide o Sherlock Holmes: The Awakened, remake hry z roku 2008, kompletne prekopanej a pretvorenej na Unreal Engine 4.

V úlohe mladého Sherlocka Holmesa, ku ktorému sa pripojí doktor Watson, sa hráči vydajú na cestu naprieč piatimi krajinami na dvoch kontinentoch. Dochádza k rôznym zmiznutiam a nakoniec dvojica objaví kult zasvätený Cthulhu. Frogwares túto tematiku využilo už v niekoľkých hrách, vrátane The Sinking City.

Tiež priblížili, kedy by sa hra mohla dostať na pulty obchodov. Nový Sherlock Holmes by mal vyjsť už vo Februári 2023 na platformy PC, PS4, PS5, Xbox One, Nintendo Switch, aj Xbox Series X/S.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články