Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Sledujte naživo launch event ASUS ROG Ally, konkurencie Steam Deck

Premiéra dnes o 16:00

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
ASUS ROG Ally foto

Spoločnosť Microsoft a ASUS budú dnes hosťovať launch event k príležitosti spustenia ASUS ROG Ally do predaja. Ide o handheldový počítač podobný Steam Deck, avšak podľa prvých špecifikácií má ísť o výrazne výkonnejšie zariadenie.

Zariadenie beží na Windows 11 a pravdepodobne potiahne všetky PC hry, ktoré sú dnes na trhu. Steam Deck, hoci je slabší, dokáže prehrať väčšinu hier na Steame a v Game Passe.

Na evente bude odhalená aj cena, ktorá by mala podľa únikov začínať na 599,99 dolárov za 256GB Model. 512 GB varianta s procesorom AMD Z1 Extreme by mala stáť 699,99 dolárov (u nás 799 eur). Cenovo je tak podobný najvýkonnejším modelom Steam Deck.

Zariadenie si budete môcť predobjednať od dnes, ale k vám domov sa až 16.6.2023. V balení nájdete aj 3-mesačné predplatné Xbox Game Pass Ultimate.

Event môžete sledovať priamo tu, naživo o 16:00.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články