Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Slovenský Way of the Hunter sa presúva do Afriky v novom DLC

Trailer k DLC Tikamoon Plains.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Way of the Hunter Africa Tikamoon Plains DLC

CentrumHer.eu vám ako jediný pred pár mesiacmi priniesol exkluzívnu informáciu o tom, na čom pracuje slovenské štúdio Nine Rocks Games po vydaní simulátora Way of the Hunter. Informovali sme o príchode DLC do hry, ktoré prinesie novú africkú mapu. Štúdio podľa našich očakávaní dnes oficiálne oznámilo Way of the Hunter: Tikamoon Plains. 

Titulný obrázok Youtube videa

Na rozľahlej ploche 100 kilometrov štvorcových čaká na hráčov rozmanitá fauna a flóra. V bujných zelených pastvín pri vodných zdrojoch, sa združujú aj prasatá savanové s nádhernými perličkami bodkovanými. V rozsiahlých savanách stretnete aj kráľa zvierat leva, a ich verných spoločníkov afrických byvolov. Horské regióny či nehostinné púšte, skrývajú ďalšie majestátne zvieratá, napríklad kudu alebo zaujímavých juhoafrických oryxov.

Tikamoon Plains prináša okrem pôsobivej krajiny, autentickej atmosféry a bohatej divočiny aj úplne nový príbehový zážitok, a hlavne - novú kategóriu loveckých zbraní - LUKY! Vývojári z Nine Rocks Games vypočuli volanie komunity a pridali do hry luky, ktoré úplne zmenia spôsob lovu, umožnia hráčovi objaviť nové stratégie, spolu s autentickejším zážitkom zo hry.

Nové  DLC: Way of the Hunter – Tikamoon Plains bude už čoskoro k dispozícii v cene $ 9.99 / € 9.99 / £ 7.99 pre PC, PlayStation 5, and Xbox Series X|S. Pre DLC Tikamoon Plains je nutné mať aj základnú hru Way of the Hunter. Majiteľia elite hunter edícií dostanú DLC Tikamoon Plains automaticky, rovanko ako to bolo v prípade vydania prvého DLC: Aurora Shores. Way of the Hunter je dnes v zľave za -50%.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry