Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Creative Sensemore AIR sluchadla

Slúchadlá Creative Sensemore Air zosilnia okolité zvuky

Ponúkajú možnosť silného odposluchu pri rozhovore.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

Spoločnosť Creative Technology dnes uviedla na trh Creative Sensemore Air, svoje najnovšie vysoko výkonné skutočne bezdrôtové slúchadlá do uší, ktoré umožňujú používateľom počuť zo svojho okolia viac ako kedykoľvek predtým, a to bez kompromisov v kvalite zvuku.

Nová technológia Sensemore pomáha riešiť často sa vyskytujúce nepríjemnosti spojené so slúchadlami - keďže sú priamo v ušiach a blokujú veľkú časť okolitého prostredia, používatelia majú tendenciu si ich z uší v rôznych každodenných situáciách vyťahovať, napríklad pri rozhovore.

So slúchadlami Creative Sensemore Air sa to mení, pretože používatelia majú plnú kontrolu nad úrovňou zvukov prostredia, ktoré chcú počuť. Vďaka režimu Sensemore, ktorý je 5-krát citlivejší ako režim okolitého prostredia, môžu používatelia lepšie počuť reč a ďalšie prvky prostredia, ktoré sú zosilnené s vyššou čistotou.

Režim okolitého prostredia možno použiť, keď chcú používatelia počúvať hudbu a zároveň si uvedomovať okolie, napríklad pri behu po rušnej ulici. Naopak, ak chcú používatelia vypnúť okolitý svet, aby sa mohli naplno ponoriť do hudby, môžu sa spoľahnúť na režim aktívneho potlačenia hluku (ANC). Intenzitu všetkých 3 režimov je možné plne nastaviť prostredníctvom praktickej aplikácie Creative.

Vďaka nabíjaciemu puzdru, ktoré je oveľa menšie ako má zvyšok skutočne bezdrôtovej série Creative, je Creative Sensemore Air najprenosnejší model. Napriek menším rozmerom si zachováva vysokú výdrž batérie, ktorá sa stala charakteristickým znakom tejto série - až 10 hodín na jedno nabitie a celkovo 35 hodín s nabíjacím puzdrom. Aby boli slúchadlá pre používateľov ešte výhodnejšie, získajú až 2 hodiny výdrže batérie s iba 10 minútami nabíjania a nabíjacie puzdro si opäť môžu dobiť pomocou bezdrôtových nabíjacích podložiek kompatibilných s technológiou Qi.

Creative Sensemore Air sú vybavené skvelými funkciami, vďaka ktorým sú porovnateľné so špičkovými modelmi s niekoľkonásobne vyššou cenou:

  • napájajú ich vysoko výkonné 6 mm meniče z bio-celulózy a sú vyladené pre zvukový pôžitok z čistých výšok, vyvážených stredov a pohlcujúcich basov. Ladenie ekvalizéra a prednastavené profily sú jednoducho dostupné prostredníctvom aplikácie Creative,
  • vďaka certifikácii IPX5 sú odolné voči potu a vhodné na rôzne tréningy v interiéri aj exteriéri,
  • sú vybavené celkovo 4 mikrofónmi; 2 na filtrovanie okolitého hluku v režime ANC; 2 na efektívne snímanie hlasu počas hovorov,
  • sú vybavené dotykovými ovládacími tlačidlami, ktoré možno prispôsobiť pre rôzne funkcie prostredníctvom aplikácie Creative,
  • majú bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.2,
  • sú certifikované ako slúchadlá SXFI READY, takže používatelia si môžu na lokálnom obsahu a na nových zariadeniach, ktoré sú SXFI READY, prezrieť technológiu Super X-Fi Spatial Holography, ktorá obnovuje zvukovú scénu prémiového systému viacerých reproduktorov.

Creative Sensemore Air sa predáva za 99,99 EUR a je k dispozícii na Creative.com.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Creative Outlier Air V3 - recenzia bezdrôtových slúchadiel

Creative Outlier Air V3 - recenzia bezdrôtových slúchadiel

Bluetooth slúchadlá s ANC a dlhou výdržou s bezdrôtovým nabíjaním.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Herný soundbar Creative Sound Blaster Katana V2X - Recenzia

Herný soundbar Creative Sound Blaster Katana V2X - Recenzia

Menšia verzia nadupaného soundbaru Katana V2 od Creative.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Vyhraj luxusné slúchadlá Creative SXFI Gamer v súťaži

Vyhraj luxusné slúchadlá Creative SXFI Gamer v súťaži

Ďalšia súťaž pri príležistosti spustenia nášho nového webu!

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Creative Live! Mic M3 - Recenzia

Creative Live! Mic M3 - Recenzia

Nový mikrofón prináša prémiovú kvalitu za zlomok ceny.