Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vychádza v češtine

Pozrite si launch trailer.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

04. Jún 2021

Sniper-Ghost-Warrior-Contracts-2

Druhý diel populárnej taktickej FPS Sniper Ghost Warrior Contracts 2 prichádza dnes do predaja. Na hráčov čaká dramatická singleplayerová kampaň na strednom východe a množstvo streleckých výziev, niektoré ciele vo vzdialenosti aj viac ako 1000m.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vychádza u nás s českými titulkami na PC, Xbox One, Xbox Series X a S a samozrejme aj na PlayStation 4 a PlayStation 5. Pozrite si launch trailer, viac info o hre nájdete tu.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený