Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Sony vydá PS5 bundle s dizajnom Final Fantasy 16, ale len v jednej krajine

Dôvod?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Final Fantasy PS5 Controller

Sony k prichádzajúcej a vysoko očakávanej hre Final Fantasy 16 od Square Enix chystá aj jedinečný bundle konzoly PS5. Konzola ale aj ovládač budú čierne s pozlátenými prvkami v motívoch novej hry.

Tento bundle si však nekúpite nikde v Európe, ani Amerike, ani nikde inde, len v Japonsku. Sony nový dizajn PS5 s motívom Final Fantasy 16 vydá len v Japonsku, kde sú hry tejto série extrémne populárne.

Na našom trhu však príde do predaja klasický PS5 bundle s hrou. Ten sa od klasickej PS5 nebude líšiť ničím, akurát v krabici nájdete aj najnovší Final Fantasy.

Final Fantasy 16 vychádza 22.6.2023 exkluzívne na PlayStation 5.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články