Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Sťahuj Boss Factory, editor postavy do novej hry Saints Row

Dostupný je na PC aj konzoly.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

10. Jún 2022

Saints Row Boss Factory

Štúdio Volition včera spustilo Boss Factory, nástroj na tvorbu postavy pre novú hru Saints Row, ktorá vyjde v lete tohto roka. Editor Boss Factory si však môžete stiahnuť z+adarmo na PC (EGS), Xbox aj PlayStation a svoju postavu si vytvoriť vopred.

Volition sľubuje, že ide o najdetailnejší editor postavy v hrách vôbec, ktorý bude v hre doplnený o editor vozidiel, zbraní a vašej centrály v meste Santo Ileso.

V editore Boss Factory je možné si upravovať takmer všetko na postave, telo, váhu, prsia, tvár, pokožku, vlasy si môžete nafarbiť niekoľkými farbami naraz. K dispozícii je aj osem hlasov, mužských aj ženských.

Vývojári vydali aj tipy a triky pre Boss Factory a pod videom nájdete aj minimálne požiadavky, zaberie okolo 5GB. Samotné Saints Row vychádza 23.8.2022 na PC, Xbox aj PlayStation.

Titulný obrázok Youtube videa

Minimálne požiadavky:

OS Windows 10 64bit
DirectX Version DX11
Processor Intel Core i3-3240 | Ryzen 3 1200
Memory 8192 MB RAM
Graphics GeForce GTX 970 |AMD Radeon RX 480
VRAM 4 GB

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Saints Row - Recenzia

Saints Row - Recenzia

Je Saints Row naozaj také zlé, ako všetci hovoria?