Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl má nový príbehový trailer

Vyzerá to parádne.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

30. December 2022

STALKER 2 Trailer

Ukrajinskí vývojári z GSC Game World včera vydali po dlhej dobe nový trailer na S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Ten je plný gameplay záberov, ale aj svén z príbehu, ktorý budeme celý sledovať z pohľadu vlastných očí. 

Trailer vyzerá parádne, hra využíva Unreal Engine 5 a teda fotorealistické materiály, nasvietenie aj vysoko kvalitné animácie. Z traileru môžeme súdiť, že S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl bude silne príbehová hra. 

Vývoj STALKER 2 bol výrazne spomalený pre ruskú inváziu na Ukrajinu. Nedávno štúdio oznámilo, že jeden z vývojárov padol v boji proti Rusom. 

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl vyjde na PC a Xbox už v roku 2023 a hneď na vydanie ju nájdete v knižnici Game Pass. Všetko o hre nájdete na tejto karte

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články