Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Star Wars Eclipse nevyjde skorej ako v roku 2026

Na Star Wars titul od tvorcov Detroit: Become Human si počkáme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Star Wars Eclipse Logo Wallpaper

Už je tomu rok a pol, čo sme sa dočkali ohlásenia chystaného Star Wars titulu od francúzskeho štúdia Quantic Dream. To ohlásilo hru na The Game Awards 2021.

Avšak už hneď po ohlásení sa ozvali prvé hlasy, že oznamovací trailer mal skôr len nalákať potenciálnych vývojárov na prácu a že vydanie titulu je v nedohľadne. Vedúcim v Quantic Dream sa májú zháňať noví zamestnanci ťažko, nakoľko v minulosti presiaklo na verejnosť, že pracovné prostredie vo firme je toxické.

Najnovší report na známych stránkach Insider Gaming uvádza, že Star Wars Eclipse by malo vyjsť v roku 2026. Avšak, kvôli ambíciam celého projektu a problémom pri naberaní nových zamestnancov sa očakáva, že hra vyjde až niekedy neskôr po roku 2026. Každopádne, oficiálny dátum vydania spoločnosť nikdy neoznámila, takže o nejakom meškaní tým pádom nemôže byť ani reč.

Každopádne, ak ste fanúšikom Star Wars univerza a hier, zúfať nemusíte. Už budúci rok vyjde vôbec prvý open-world Star Wars titul - Star Wars Outlaws. Na nových tituloch okrem Ubisoftu pracuje aj EA. To už pred nejakým časom potvrdilo práce na rovno 3 Star Wars tituloch. Z toho jeden titul už vyšiel koncom Apríla - Star Wars Jedi: Survivor.

Star-Wars-Respawn-EA

Koľko je vlastne hier Star Wars vo vývoji?

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry