Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Star Wars: Knights of the Old Republic - Remake oznámený na PS5 a PC

KOTOR dostane remake.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

10. September 2021

Star Wars KOTO Remake

O remaku legendárnej Star Wars hry z roku 2003 sa šepkalo už niekoľko mesiacov. Aspyr Media pod značkou Embracer Group vraj pracuje so sumou 70 miliónov dolárov, za ktorú remake vytvoria na nové platformy.

Prvou z oznámených je PlayStation 5 - Sony potvrdilo, že Star Wars: Knights of the Old Republic – Remake je konzolová exkluzivita na vydanie. Znamená to, že hra sa pravdepodobne neskôr po vydaní dostane aj na Xbox. PC verzia vyjde zároveň s PS5 verziou, potvrdilo ju štúdio Lucasfilm Games na Twitteri.

Aspyr v minulosti portoval Star Wars hry na nové platformy, takže so značkou majú skúsenosti. Napríklad vydávali Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast, Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, Star Wars: Episode I – Racer aj Star Wars: Republic Commando. Sony a Lucasfilm Games sľubujú, že prekopaný bude každý aspekt hry.

Dátum vydania KOTOR Remake zatiaľ priblížený nebol, nižšie si môžete pozrieť oznamovací trailer.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články