Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Starfield recenzie potvrdili očakávané, Bethesda má ďalší hit

Aj keď hodnotení 10/10 nie je toľko, koľko ľudia (zrejme) očakávali.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Starfield Wallpaper 2K_090715

Jeden z najväčších launchov roka, a prakticky najväčší launch Xbox exkluzivity za niekoľko rokov, sprevádzali len tie najvyššie očakávania. A aktuálne vydané recenzie svedčia o tom, že Starfield očakávania naplnil. Teda, aspoň z časti.

V recenziách, podľa očakávaní, padli aj hodnotenia 10/10. Avšak, väčšina hodnotení je na úrovni 8-9/10. Na OpenCritic je aktuálne skóre v čase písania článku 86/100.

Starfield Key Art

Všetko, čo potrebujete vedieť o Starfield pred vydaním

Recenzenti najviac chvália príbeh, obsah a exploráciu vesmíru, aj keď nie je tak slobodná, ako si predstavovali. Najviac však spomínajú fakt, že je to najlepšie odladená hra, akú Bethesda kedy vydala. Očakávaný festival bugov sa tak nekoná. Nižšie nájdete prehľad svetových recenzií.

Len pripomíname, že hru si majitelia prémium edícii budú môcť zahrať už zajtra, všetci ostatní sa do hry dostanú až 6. Septembra, kedy je naplánované oficiálne vydanie. 

Za posledné dni sme vám priniesli o Starfielde kopu zaujímavých článkov, všetky ich nájdete na našej prehľadnej stránke hry.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry