Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Starfield vyjde v prvom polroku 2023

Do vydania teda ostáva maximálne pol roka.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

03. Január 2023

Starfield Wallpaper

Zdá sa, že Microsoft na prvý polrok chystá minimálne dve veľké hry od Bethesdy. Jednou z nich bude určite Starfield - oficiálna stránka potvrdila vydanie hry na prvý polrok 2023.

Novo spustená stránka podpory hry Starfield odpovedá aj na často kladenú otázku: Kedy vyjde Starfield? Odpoveň na stránke je: "Starfield vyjde exkluzívne na Xbox Series X/S a PC v prvej polovici roka 2023."

Hra mala pôvodne vyjsť v magický dátum 11.11.2021, presne desať rokov po vydaní TESV: Skyrim. Okrem PC a konzol bude možné Starfield hrať aj cez Cloud, a to na PC, na Xboxe, na mobiloch, tabletoch, notebookoch, či na televízoroch Samsung. Hra nevyjde na konzoly PlayStation.

Po Fallout 4 je to ďalšia veľkolepá RPG hra Bethesda Game Studios, ktorá nás tento krát zavedie do vesmíru. Kopec detailov o hre sme priniesli v tomto článku.

Máme aj info o češtine do Starfield, o CZ preklade sme sa porozprávali so šéfom prekladateľov Farflame.

Starfield Wallpaper

Starfield dostal prvý gameplay trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články