Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Štartujú veľké jarné zľavy PlayStation!

Hry už od 6 eur a mnoho skvelých akcií.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Jarne zlavy PlayStation 2024

PlayStation Česko a Slovensko dnes oficiálne spúšťa svoj veľký Jarný výpredaj! Stovky hier v akcii, ale aj zľavy na herné príslušenstvo, či herné konzoly. Ak ste teda chystali peňazenky na nejaké dobré PlayStation akcie, je čas ich vytiahnuť.

Zvýhodnené ceny platia od 17. do 30. apríla/dubna alebo do vypredania zásob. Súčasťou tohtoročnej špeciálnej akcie sú najnovšie PS5 tituly, obľúbené herné klasiky, VR tituly aj herné príslušenstvo. Musíme dodať, že zľavy sa netýkajú len hier v PlayStation Store, ale aj produktov vo všetkých obľúbených kamenných obchodoch.

Prehľad zľavnených diskových PlayStation hier, konzol a príslušenstva nájdete tu.

Hry od šesť eur, v akcii aj tie najnovšie

Hernej ponuke kraľuje najnovšie pokračovanie príbehu dvojice Kratosa a Atreusa v God of War Ragnarök za 39,99 € a vylepšená verzia úvodného dobrodružstva Elie v The Last of Us Part I Remake s aktuálnou cenovkou 49,99 €. Fanúšikovia samurajského kódexu bušidó si prídu na svoje v predĺženom Ghost of Tsushima Director's Cut v cene 39,99 €.

Dobrou správou je aktuálna zvýhodnená cena aj na Gran Turismo 7. PS5 verzia tohto závodného simulátora je teraz dostupná za 39,99 €. V aktuálnom, nie práve jarnom, počasí sa môžu herní fanúšikovia vydať na dobrodružnú výpravu s hlavnými hrdinami obľúbených sérií v ich najnovších pokračovaniach. S Nathanom Drakom v Uncharted: Legacy of Thieves Collection aktuálne za 19,99 €, s Aloy v Horizon Forbidden West v cene 29,99 €.

Akčné zľavy sa ako už tradične týkajú aj kolekcie PlayStation HITS. V nej nájdete napríklad predchodcu vyššie spomínaných posledných dielov obľúbených sérií v podobe Horizon Zero Dawn, Gran Turismo Sport či God of War. Tieto a ďalšie herné tituly z kolekcie PlayStation HITS sú v aktuálnej ponuke dostupné už za 7,99 €.

Súčasťou ponuky tohtoročných jarných zliav je aj vybrané herné príslušenstvo. Slúchadlá PULSE 3D Wireless headset v niekoľkých farebných variantoch si tak možno teraz zaobstarať v akčnej cene 69,99 € (79,99 €). Doplniť si svoje herné vybavenie o PS5 HD kameru je teraz možné za 39,99 €, nabíjacia stanica DualSense Charging Station a Media Remote potom aktuálne vychádza na 39,99 €. Za zvýhodnenú cenu 197,99 € možno tiež zaobstarať hernú konzolu PlayStation 4.

Prehľad hier v akcii na stránke slovenského PlayStationu nájdete tu, české ceny nájdete tu.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry