State of Play sa vráti už zajtra, 4. Júna
Sony si pre nás prichystalo vlastný live-stream.
Špekulácie z posledných dní sa potvrdili. Spoločnosť Sony dnes oznámila, že už zajtra, 4. Júna, odvysiela najnovší State of Play. Prenos sa začne o 23:00 nášho času.
Livestream bude mať viac ako 40 minút a tešiť sa môžeme na novinky a aktualizácie o hrách, ktoré si musíme zahrať na systéme PS5. Podľa Sony uvidíme výber skvelých hier od tvorcov z celého sveta.
Že uvidíme nejaký live-stream sa dalo čakať. Predsa len, tento týždeň by ešte pred pár rokmi patril E3. Bolo by tak dosť zvláštne, ak by Sony nemalo žiadne ohlásenie.
Čo však uvidíme, je dosť nejasné. Zrejme sa dočkáme nejakého traileru na Death Stranding 2: On The Beach (už recenzujeme) či Ghost of Yōtei. A kto vie, možno uvidíme aj naposledy oznámenu hru Saros.
Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.
Zobraziť komentáre (0)
Komentáre
Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený
Prihlásiť sa