Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Steam konečne dostal funkciu pridania hry do knižnice aj bez sťahovania

Nemusíte si kažú hru dať sťahovať hneď.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

14. August 2022

steam-logo

Počítačoví hráči na Steame konečne dostali jednu zásadnú funkciu, ktorá uľahčí pridávanie nových hier do knižnice. U titulov, ktoré si chcete pridať do svojej knižnice, teraz okrem tlačidla "Hrať hru" pribudlo aj tlačidlo "Add to library" teda pridať do knižnice.

Najmä u free-to-play hier, alebo u DLC bol problém, že ak ste si hru chceli pridať do knižnice, museli ste si ju hneď dať sťahovať. No a keď ste si ju z počítača odinštalovali, z knižnice zmizla.

Vďaka novému tlačidlu si free-to-play hry ale aj DLC môžete pridať do knižnice Steamu aj bez toho, aby ste si hneď začali sťahovať hru. Hru si môžete stiahnuť neskôr a nájdete ju už medzi svojimi hrami, nemusíte chodiť do obchodu.

Na pridanie do knižnice stačí kliknúť na nové tlačidlo a zobrazí sa jednoduché oznámenie:

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články