Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

SteelSeries-Apex-Pro-TKL-Wireless-1

SteelSeries uvádí vylepšené klávesnice Apex Pro TKL

Nejrychlejší klávesnice, které preferují profesionální eSport hráči, jsou ještě rychlejší.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních a esportových periferií, uvádí evoluční řadu klávesnic Apex Pro TKL. Nástupce modelu, u kterého všechno začalo, revoluční a vysoce oceňovaná Apex Pro TKL, se dočkala vylepšení zejména v podobně OmniPoint 2.0 spínačů.

Rok 2019 se zapsal do kroniky hráčů výrazným písmem. Na trh přišla první herní klávesnice s plně nastavitelnou výškou aktivace, což představovalo dosud největší průlom v inovacích klávesnic od doby prvních mechanických spínačů. První generace Apex Pro TKL se stala velmi oblíbenou u každodenních hráčů a sbírala spolu s profesionálními hráči vítězství po celém světě.

Rozdíl mezi vítězstvím a prohrou může být otázkou milisekund. V roce 2022 SteelSeries vyvinula technologii OmniPoint umožňující všem hráčům vybrat si z 37 úrovní aktivace od pouhých 0,2 mm po 3,8 mm s dobou odezvy jen 0,54 ms. Spínače OmniPoint 2.0 mají 11krát rychlejší odezvu než standardní mechanické spínače a při nastavení aktivace ve výšce 0,2 mm mají 10krát rychlejší aktivaci. Klávesnici si lze nastavit pro jakýkoli program či hru, od letmého dotyku po jistý hluboký stisk, prostřednictvím aplikace SteelSeries GG.

Nad rámec rychlostních předpokladů spínačů OmniPoint 2.0 přichází také se speciální duální funkcí 2v1, která umožňuje nastavit dvě různé akce na jednu klávesu, například chůzi v jednom bodě aktivace a běh při hlubším stisku.

Kompaktní konstrukce TKL bez numerického bloku uvolňuje prostor pro neomezené pohyby myší, zatímco OLED display poskytuje informace v reálném čase ze hry, z komunikační aplikace a mnoho dalšího bez nutnosti opouštět hru. Kvalitní Double Shot PBT klávesy nabízí životnost až 100 milionu kliknutí a vysokou odolnost proti opotřebení díky dvojité vrchní vrstvě.

V klávesnici je integrována duální bezdrátová technologie Quantum 2.0 poskytující ultrarychlé plynulé připojení přes 2,4GHz síť nebo maximální kompatibilitu díky Bluetooth 5.0. Bezdrátový provoz zajišťuje baterie s 40hodinovou výdrží.

Nové generace klávesnic SteelSeries Apex Pro TKL a Apex Pro TKL Wireles jsou celosvětové dostupné prostřednictvím www.SteelSeries.com nebo u lokálních prodejců za ceny:

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom SteelSeries Rival 3 - Recenzia hernej myšky

SteelSeries Rival 3 - Recenzia hernej myšky

Budgetová herná myš, ktorá rozsvieti váš počítač.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom SteelSeries Aerox 3 Wireless (2022) - Recenzia

SteelSeries Aerox 3 Wireless (2022) - Recenzia

Bezdrôtová herná myš s unikátnym dizajnom.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom SteelSeries Arctis 1 Wireless - Recenzia

SteelSeries Arctis 1 Wireless - Recenzia

Herné slúchadlá kompatibilné nie len s Xbox One.