Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Streamer prekonal Twitch rekord v počte divákov trojnásobne

Už pri 700-tisíc mal rekord, sledovalo ho takmer ako dva a pol milióna ľudí.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

11. Január 2021

TheGrefg-Fortnite-Twitch-Record

Ninja, Shroud ani Dr. Disrespect sa pravdepodobne nejakú dobu nebudú chytať na nový Twitch rekord. V počte divákov na kanáli streamera totiž vlastný rekord dnes prekonal TheGrefg, španielsky streamer a hráč tímu EU Heretics.

Streamer na Twitchi odhalil svoj vlastný skin vo Fortnite. Na Stream prišlo v čase písania tejto novinky 2,4 milióna divákov a pravdepodobne prekročil počet až 2,5 milióna. Predchádzajúci rekord tohto streamera bol 660-tisíc. Ninja bol hneď za ním s počtom 616-tisíc divákov.

Zaujímavosťou je, že Španiel David Martinez streamuje výhradne po španielsky. Je to dôkazom, že španielsky hovoriaca komunita je na Twitchi veľmi rozšírená.[#gallery size='1' ids='3234']

Najväčší počet divákov na Twitchi však zaznamenal účet PlayStation, ktorý mal na streame počas uvedenia PlayStation 5 až 6,1 milióna divákov.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články