Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Streamer prekonal Twitch rekord v počte divákov trojnásobne

Už pri 700-tisíc mal rekord, sledovalo ho takmer ako dva a pol milióna ľudí.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

11. Január 2021

TheGrefg-Fortnite-Twitch-Record

Ninja, Shroud ani Dr. Disrespect sa pravdepodobne nejakú dobu nebudú chytať na nový Twitch rekord. V počte divákov na kanáli streamera totiž vlastný rekord dnes prekonal TheGrefg, španielsky streamer a hráč tímu EU Heretics.

Streamer na Twitchi odhalil svoj vlastný skin vo Fortnite. Na Stream prišlo v čase písania tejto novinky 2,4 milióna divákov a pravdepodobne prekročil počet až 2,5 milióna. Predchádzajúci rekord tohto streamera bol 660-tisíc. Ninja bol hneď za ním s počtom 616-tisíc divákov.

Zaujímavosťou je, že Španiel David Martinez streamuje výhradne po španielsky. Je to dôkazom, že španielsky hovoriaca komunita je na Twitchi veľmi rozšírená.[#gallery size='1' ids='3234']

Najväčší počet divákov na Twitchi však zaznamenal účet PlayStation, ktorý mal na streame počas uvedenia PlayStation 5 až 6,1 milióna divákov.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Streamerka končí s prsiami na kamere

Streamerka končí s prsiami na kamere

Vraj už sa na seba nemohla pozerať.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Na Twitchi dostala ban už aj Pokimane

Na Twitchi dostala ban už aj Pokimane

Známu streamerku zasiahol copyright claim.