Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Streets of Tarkov príde do Escape From Tarkov v patchi 0.13

Patch prináša kopec noviniek.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

27. December 2022

Escape From Tarkov Patch 0.13 Streets of Tarkov

EDIT: Patch 0.13 je aktuálne nasadený do hry Escape From Tarkov a hráči si môžu novú mapu zahrať už od dnes, 28.12.2022. Kompletné patch notes v češtine nájdete tu.

Pôvodná správa: Fanúšikovia hardcore FPS strieľačky Escape From Tarkov už doslova roky čakajú na príchod novej mapy Streets of Tarkov, ktorá bola prvý krát ukázaná na arworkoch ešte v roku 2018. Zdá sa, že hráči sa konečne dočkajú a Streets of Tarkov do hry dorazí už v najbližšom patchi 0.13.

Deviata hrateľná mapa sa odohráva čisto v mestskom prostredí, na sídlisku v Tarkove. Má ísť hernou plochou o najväčšiu mapu doteraz, pretože bude obsahovať aj jednotlivé poschodia budov, obchody, bytovky a široké ulice, či detské ihriská. 

Nový trailer zo Streets of Tarkov ukázal aj nové zbrane - Steyr AUG, revolver Ash 12 alebo samopal SR2MP. Okrem mapy bude tento patch obsahovať aj nového bossa, ale aj úpravu existujúcich herných mechaník. Nemôžem si pomôcť, ale nový trailer na Streets of Tarkov vyzerá graficky o dosť horšie, ako ten prvý z roku 2020. Žeby downgrade? 

Patch 0.13 so sebou prinesie aj wipe serverov a progresu. Hráči špekulujú, že sa tak stane už 29.12.2022, pretože na tento dátum sú naplánované Twitch drops. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články