Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Štúdio Embark ukázalo svoj tretí projekt - kreatívnu hru

Vyskúšať si ju môžete už teraz.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

28. Október 2022

Embarks-Creative-Playground

Embark Studios dnes oznámili svoj tretí projekt, avšak ten ešte nemá meno. Preto ho budeme zatiaľ volať Embark’s Creative Playground, teda kreatívne ihrisko Embarku.

Ide o interaktívnu FPS multiplayerovku, v ktorej hráči budú budovať svoje vlastné, farebné a zábavné svety. A to aj bez znalosti 3D editorov. Kto má rád hry ako Roblox, Minecraft, The Sims, Fortnite či Stardew Valley, určite si príde na svoje.

Vývojári do svojej novej hry otvorili prihlášky, stačí vyplniť tento formulár. Alpha bude dostupná len na PC.

Ide o jeden z menších projektov štúdia Embark. Firma má totiž v príprave dva veľké - Arc Riders a The Finals. Obe hry vynikajú absolútne fantastickou grafikou a hlavne, budú zdarma.

The Finals PC hra

The Finals vyšperkoval deštrukciu Battlefield Bad Company na maximum

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený