Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Štúdio Embark ukázalo svoj tretí projekt - kreatívnu hru

Vyskúšať si ju môžete už teraz.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

28. Október 2022

Embarks-Creative-Playground

Embark Studios dnes oznámili svoj tretí projekt, avšak ten ešte nemá meno. Preto ho budeme zatiaľ volať Embark’s Creative Playground, teda kreatívne ihrisko Embarku.

Ide o interaktívnu FPS multiplayerovku, v ktorej hráči budú budovať svoje vlastné, farebné a zábavné svety. A to aj bez znalosti 3D editorov. Kto má rád hry ako Roblox, Minecraft, The Sims, Fortnite či Stardew Valley, určite si príde na svoje.

Vývojári do svojej novej hry otvorili prihlášky, stačí vyplniť tento formulár. Alpha bude dostupná len na PC.

Ide o jeden z menších projektov štúdia Embark. Firma má totiž v príprave dva veľké - Arc Riders a The Finals. Obe hry vynikajú absolútne fantastickou grafikou a hlavne, budú zdarma.

The Finals PC hra

The Finals vyšperkoval deštrukciu Battlefield Bad Company na maximum

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený