Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Super Mario Bros. Wonder sa predstavuje v šiestich minútach gameplayu

Hra nabitá možnosťami.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Super Mario Bros Wonder Gameplay

Fanúšikovia plošinoviek a špeciálne Super Maria si už o mesiac prídu na svoje. Čaká nás totiž vydanie jednej z najočakávanejších plošinoviek tohto roka - Super Mario Bros. Wonder. Nintendo dnes vydalo gameplay overview trailer, v ktorom vám hru kompletne predstaví. 

Super Mario Bros. Wonder prinesie sedem nádherných a jedinečných svetov plných levelov a rôznych výziev. Levely na mape budete prekonávať postupne za radom, avšak existujú aj zóny, ktoré môžete voľne skúmať a vybrať si ďalší level podľa seba. Vo videu tiež môžete vidieť až dvanásť hrateľných postáv, okrem Maria je tam aj Luigi, princezná Peach či Yoshi. Niektoré postavy nebudú dostávať žiadny damage, takže si hru môžu zahrať aj absolútne neskúsení hráči. 

Zaujímavé sú tiež power-upy. Môžete sa tak stať slonom a využívať vodu vo svojom chobote, alebo fúkať bubliny a zachytávať do nich nepriateľov. Wonder Effect zase dokáže na úrovni aktivovať určité zvláštnosti, napríklad sa level nakloní, zelené trubky začnú liezť a vaša postava bude po leveli behať v pohľade zhora. 

Nintendo si v Super Mario Bros. Wonder pripravilo mnoho zábavných prekvapení a bude to jedna z hier, ktorú majitelia Nintendo Switch rozhodne nesmú minúť. Super Mario Bros. Wonder vychádza exkluzívne na Switch už 20.10.2023.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry