Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Syberia: The World Before dostane oficiálnu češtinu

Čeština vyjde na všetky platformy v patchi.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

28. Jún 2022

Syberia-The-World-Before

Český distribútor hry Syberia: The World Before oznámil skvelú správu. Nový diel adventúrnej série, ktorá má aj u nás veľkú fanúšikovskú základňu, dostane oficiálnu češtinu. Český preklad do hry vzniká od Februára (Února) tohto roka a je pripravená na vydanie.

Vydavateľ hry Microids češtinu do hry uvoľní cez patch a to na všetky platformy. Český preklad tak v hre nájdeme už 30.6.2022. Keďže ide o oficiálnu češtinu, v hre bude preložené komplet všetko, od dialógov cez zápisky až po rôzne texty na obrazovkách, v počítačoch a všade inde. A to aj s originálnym fontom.

Syberia: The World Before vychádza v českej a slovenskej republike v distribúcii spoločnosti HYPE. Fyzická Deluxe Edition pre PC je v predaji od 31. marca a obsahuje Steam kľúč a bonusový disk s digitálnym soundtrackom, skrátenou verziou scenára k hre od Benoîta Sokala a Lucasa Lagravetta, fanúšikovsku sadu s niekoľkými tapetami, avatarmi a pôvodnými storyboardmi od Benoîta.

Verzia pre konzoly PlayStation 5 a Xbox Series bude vydaná v novembri 2022, majitelia starších konzol PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch si budú musieť počkať až do roku 2023. Do konca tohto roka potom bude k dispozícii aj špeciálna darčeková zberateľská edícia.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články