Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Ťahovka Showgunners dostala dátum vydania a uvoľnila demo

Zahrajte si ho na Steame.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

14. Marec 2023

Showgunners game wallpaper_064858

Vydavateľské štúdio Good Shepherd Entertainment a holandskí vývojári z Artificer ukázali nový gameplay trailer na svoju akčnú ťahovú hru Showgunners. Spolu s trailerom oznámili dátum vydania hry na PC, ktorý stanovili na 2.5.2023.

Dobrou správou však je, že už teraz si na Steame môžete zahrať demo. Demo je špeciálne tým, že Twitch streameri môžu už v deme využiť funkciu hlasovania divákov, ktorí tak môžu ovplyvniť a meniť rôzne eventy priamo počas hrania. Z Twitch divákov sa v podstate stávajú showrunneri tejto šou. 

Celá hra Showgunners je ladená do štýlu televíznej reality šou a inšpirovaná je akčnými filmami 80-tych a 90-tych rokov. V singleplayer príbehovej kampani si vybudujete svoj ideálny tím, s ktorým sa prestrieľate dystopickým, cyberpunkovým svetom.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články