Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Taktická FPS Marauders dnes vstupuje do Early Access

Po uzavretej bete je dostupná už pre všetkých.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

03. Október 2022

Marauders-Early-Access

Fanúšikovia Escape From Tarkov, respektíve extraction žánru si určite prídu na svoje. Marauders totiž už dnes vstupuje do otvorenej fázy early access na Steame a autori ju nabili obsahom. Táto taktická FPS strieľačka síce pripomína Tarkova, ale odohráva sa vo vesmíre, v alternatívnych 90-tych rokoch.

Spolu s trailerom vývojári z Small Impact Games predstavili aj roadmapu pre najbližšie obdobie. Do Marauders tak pribudne nový boss, zbrane, veľké ale aj malé mapy, viac itemov, noví AI nepriatelia, kustomizácia lode a zberateľské predmety. To všetko ešte pred spustením verzie 1.0, ktorá vyjde bohvie kedy.

Cena hry v early access je 29,99€.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Marauders Trailer

Marauders Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články