Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Takto vyzerá remake FPS hry k filmu Čierny jastrab zostrelený na Unreal Engine 5!

Graficky to bude paráda.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Delta Force Hawk Ops Unreal Engine 5

Nedávno sme na našich stránkach prinieli zábery na multiplayer hry Delta Force: Hawk Ops. Podľa prvých herných záberov to vyzerá na skutočne silnú konkurenciu Battlefieldu, so všetkou akciou, ale aj špičkovým vizuálom. To však nie je všeko, vývojári Delta Force majú ešte jedno eso v rukáve. 

Hra Delta Force: Hawk Ops totiž príde s plnou singleplayer kampaňou Black Hawk Down. Čítate správe, pôjde o remake hry Delta Force: Black Hawk Down z roku 2003, ktorá bola inšpirovaná rovnomenným filmom Black Hawk Down z roku 2001. Ten sa u nás vysielal pod názvom Čierny jastrab zostrelený

Tento fantastický vojenský film sa odohrával v roku 1993 v Somálsku počas mierovej operácie spojených národov. Američania mali za úlohu uniesť niekoľko vysokých predstaviteľov okolo diktátora, ako súčasť strategického plánu OSN pre potlačenie občianskej vojny. Film Ridleyho Scotta patrí dodnes medzi najlepšie moderné vojenské filmy. 

Delta Force: Hawk Ops bude kampaň Black Hawk Down remasterovať do Unreal Engine 5 a musíme povedať, že to vyzerá absolútne fanstasticky. Singleplayerová kampaň bude vydaná na konzoly a PC. Multiplayerová PvP a PvE časť bude dostupná aj na iOS a Android. 

Zatiaľ všetko okolo tejto hry vyzerá skvele a tak dúfame, že štúdio TiMi Studio Group ju dotiahne do úspešného konca.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry