Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Táto nádherná soška 2B z NieR:Automata má takmer metrovú výšku

A tiež vysokú cenovku.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
NieR Automata Action Figure

Square Enix spolu s Prime 1 Studio uvádzajú na trh obrovskú, takmer meter vysokú sošku 2B z hry NieR:Automata. Dokonalá kópia obľúbenej hernej postavy zo série Square Enix Masterline je ručne maľovaná a do predaja sa dostane skutočne len pár kusov.

Ak by ste mali zvyšných 1900 eur, môžete si ju predobjednať zo stránok Ho bbyLink Japan. Na Amazone v predobjednávke dostala cenovku neuveriteľných 2600 dolárov. Soška je vysoká 95 centimetrov s podstavcom a samotná 2B je vymodelovaná v mierke 1:3. Celé jej telo zdobia skutočne prepracované detaily, od oblečenia až po pokožku na tvári. Je to skutočne pôsobivý zberateľský kúsok.

Viac o soške z oficiálneho popisu:

"Toto dielo, ktoré je súčasťou novej špičkovej zberateľskej značky "Square Enix Masterline", má krásnu formu s drobnými detailmi a umeleckým výrazom farieb. Každý aspekt 2B, od jej pôvabnej tváre až po zdobený odev a pružnú líniu tela, je vyobrazený s najväčšou starostlivosťou; jej základňa zahŕňa nielen jej podpornú jednotku Pod 042, ale aj ťažko obrnených vojakov jednotky YoRHa, časť leteckej jednotky a Biely pakt. Táto deluxe verzia obsahuje mnoho dielov, ktoré ešte viac zvýrazňujú pôvab 2B, vrátane vymeniteľnej hlavy bez jej masky, pravej ruky s mečom White Contract v ruke a spodnej časti tela bez sukne, v samodeštrukčnom režime. Táto úžasná výstavná socha vám umožní vychutnať si silu, prítomnosť a krásu 2B ako nikdy predtým."

K prvým majiteľom sa figúrka dostane v Októbri tohto roka.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry