Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Taxi Life: A City Driving Simulator vás zoberie do ulíc Barcelony

Predstavujeme Taxi novinku od Naconu.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Taxi Life A City Driving Simulator Keyart

Francúzsky vydavateľ Nacon dnes oznámil nový simulátor, ktorý vás zoberie do skutočnej Barcelony. V hre Taxi Life: A City Driving Simulator sa totiž stanete taxikárom, vo verne spracovanom meste. Autori totiž zobrali kus mesta a prerobili až 460km ciest v merítku 1:1.

Taxi Life: A City Driving Simulator obsahuje všetko, s čím sa musia denne stretávať taxikári. Rôzni klienti chcú do rôznych kútov Barcelony a počas cesty majú jedinečné požiadavky. Hráči sa tiež musia vysporiadať s mnohými problémami na cestách. 

Taxi Life je hra napoly manažérskou a napoly simulačnou. Váš taxíx si budete môcť upravovať podľa seba, vylepšovať ho, či rozširovať flotilu o ďalšie vozidlá aj šoférov. Tých potom môžete prideliť do štvrtí mesta a zvyšovať profit firmy.

Titulný obrázok Youtube videa

Detaily hry Taxi Life: A City Driving Simulator:

  • Ponorte sa do rušných barcelonských ulíc: prevážajte svojich pasažierov po veľkej časti Barcelony reprodukovanej v mierke 1:1, preskúmajte mesto a získavajte skúsenostné body objavovaním nových zaujímavostí, aby ste si odomkli nové zručnosti.
  • Objavte život taxikára: vyzdvihnite klientov a odvezte ich na miesto určenia, pričom dodržiavajte pravidlá cestnej premávky, prispôsobujte svoje trasy náhodným udalostiam (nehody, práce, prehliadky atď.) a poveternostným podmienkam. Mali by ste tiež dbať na to, aby ste vyhoveli požiadavkám cestujúcich, poskytli im bezchybné služby a zabezpečili si vysoké hodnotenie... a štedré prepitné!
  • Rozvíjajte svoju vlastnú taxislužbu: za zisky z cestovného nakupujte nové vozidlá, najímajte zamestnancov na základe ich profilu a prideľujte im vozidlá, štvrte a časové intervaly a robte správne rozhodnutia, aby ste maximalizovali svoje zisky.
  • Zúčastňujte sa výziev: môžete dostať za úlohu zošliapnuť plynový pedál bez toho, aby ste sa obávali pokút za prekročenie rýchlosti, alebo prísne dodržiavať všetky pravidlá cestnej premávky... ale pozor, zákazníci v týchto misiách sú mimoriadne nároční!
  • Jazdite s autami podľa vlastného výberu a prispôsobte si ich: môžete si vybrať vlastné modely a vlastný štýl jazdy, ale aj veľkosť, farbu, kabínu, kolesá, komponenty a doplnky svojich vozidiel a vylepšovať ich podľa toho, ako budete zbierať prostriedky a skúsenosti!
  • Nezabudnite na údržbu vozidiel: Sledujte ukazovatele na prístrojovej doske a odvezte svoje vozidlo do servisov a garáží, aby ste ho opravili a vyčistili.

Taxi Life: A City Driving Simulator vyjde vo Februári 2024 na PC, Xbox aj PlayStation. 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry