Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

The Bird That Drinks Tears je nová hra od tvorcov PUBG

Teaser vyzerá zaujímavo.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

28. September 2022

Krafton-The-Bird-That-Drinks-Tears

Kórejské štúdio Krafton ukázalo prvý teaser trailer na svoj ďalší titul. Trailer má názov The Bird That Drinks Tears. Hra je založená na rovnomennom kórejskom knižnom vydaní, ktoré vyšlo ešte v roku 2003. Ide o žáner fantasy novely, len namiesto fantasy prvkov západnej kultúry, sú v knihách fantasy prvky tej kórejskej.

Na hre okrem Kraftonu pracuje aj štúdio Team Windless a titul vzniká na Unreal Engine 5. Hráči sa môžu tešiť na bohatý svet, komplexné postavy a dychberúce lokality. O aký žáner pôjde, sme sa zatiaľ nedozvedeli. Že vraj to má byť taký kórejský Zaklínač.

V skutočnosti však "The Bird That Drinks Tears" nie je názov hry. Na oficiálnych stránkach sa stále hovorí o "neoznámenom projekte" bez mena.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom The Bird That Drinks Tears trailer

The Bird That Drinks Tears trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený